KONST / Litografier / Färglitografi 9412151
nr 941 2151
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 48/50, signerad. 1976, motivet: 17x21
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:56:03
350 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe